Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

SELMANAJ: HARADINAJ DO TA VOTOJ DEMARKACIONI PËR TË MBET NË QEVERI
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
SELMANAJ: HARADINAJ DO TA VOTOJ DEMARKACIONI PËR TË MBET NË QEVERI

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

SELMANAJ: HARADINAJ DO TA VOTOJ DEMARKACIONI PËR TË MBET NË QEVERI

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,185 shikime
 • 1,185 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

SELMANAJ: HARADINAJ DO TA VOTOJ DEMARKACIONI PËR TË MBET NË QEVERI

Kategoritë0 komente