Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Shënohet Dita Ndërkombëtare e KFOR-it
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shënohet Dita Ndërkombëtare e KFOR-it

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shënohet Dita Ndërkombëtare e KFOR-it

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 40 shikime
 • 40 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

KFOR-i dhe 28 vendet anëtare të NATO-s, sot në Kosovë shënuan Ditën Ndërkombëtare të KFOR-it, që këtë vit festimi i kësaj dite kishte për qëllim promovimin e kulturës së misionit paqeruajtës për të gjithë pjesëmarrësit në vendin tonë.

Kategoritë


0 komente