Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Sheshi i Klinës i papërfunduar tash e dy vite
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sheshi i Klinës i papërfunduar tash e dy vite

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sheshi i Klinës i papërfunduar tash e dy vite

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 59 shikime
 • 59 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në qershor të vitit 2016 ka filluar shtrimi i sheshit të Klinës me kubëza dhe punimet ende nuk kanë përfunduar. Madje, këto punime pritet të zgjasin deri në korrik të këtij viti.

Kategoritë


0 komente