Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Shqiptari shkon për kontrollë tek mjeku, por ia vjedh kuletën me plotë para
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shqiptari shkon për kontrollë tek mjeku, por ia vjedh kuletën me plotë para

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shqiptari shkon për kontrollë tek mjeku, por ia vjedh kuletën me plotë para

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 707 shikime
 • 707 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë0 komente