Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Shkarkohet ministri Bajrami
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shkarkohet ministri Bajrami

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shkarkohet ministri Bajrami

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 458 shikime
 • 458 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani është liruar nga detyra. Këtë vendim e ka marrë Qeveria e Kosovës me kërkesën e Nismës Socialdemokrate. Lajmin e kanë konfirmuar për Gazetën Insajderi burime brenda kabinetit qeveritar. Lajme të ngjajshme: * http://www.insajderi.com/limaj-flet-per-largimin-e-ministrit-hasani/ * http://www.insajderi.com/lirohet-nga-detyra-ministri-bajram-hasani/ Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për Insajderi.com dhe mbrohen nga Gjirafa Video. Për më shumë na ndiqni në: Facebook - http://bit.ly/2CoC065 Instagram - http://bit.ly/2Q9zyTW http://www.insajderi.com/

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente