Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Shkarkohet Qëndrim Sahiti i PSD-së nga NPB-ja
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shkarkohet Qëndrim Sahiti i PSD-së nga NPB-ja

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shkarkohet Qëndrim Sahiti i PSD-së nga NPB-ja

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 27 shikime
 • 27 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas disa orësh debat, Kuvendi Komunal në Prishtinë ka shkarkuar Qëndrim Sahitin nga Partia Socialdemokrate, aksionar në Ndërmarrjen Publike Banesore.

Kategoritë


0 komente