Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Shpërthejnë ujërat e zeza në “Taukbashqe”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shpërthejnë ujërat e zeza në “Taukbashqe”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shpërthejnë ujërat e zeza në “Taukbashqe”

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Është një nga parqet më të vizituara në kryeqytet e vonë është rregulluar edhe ndriçimi.

Kategoritë


0 komente