Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Shqiptarët në ethe për ndeshjen Zvicër – Serbi, entuziazëm në Zhegrën e Shaqirit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shqiptarët në ethe për ndeshjen Zvicër – Serbi, entuziazëm në Zhegrën e Shaqirit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shqiptarët në ethe për ndeshjen Zvicër – Serbi, entuziazëm në Zhegrën e Shaqirit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 755 shikime
 • 755 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shqiptarët në ethe për ndeshjen Zvicër – Serbi, entuziazëm në Zhegrën e Shaqirit

Kategoritë


0 komente