Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Shteti shpërblen kampionët, premtojnë medalje të reja, vlerësohet lart ligji për sponsorizim
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shteti shpërblen kampionët, premtojnë medalje të reja, vlerësohet lart ligji për sponsorizim

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shteti shpërblen kampionët, premtojnë medalje të reja, vlerësohet lart ligji për sponsorizim

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 34 shikime
 • 34 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministria e Kulturës, Rinis dhe Sporteve të Kosovës (MKRS), sot kanë ndarë shpërblimet shtetërorë për xhudistët, Distria Krasniqi dhe Akil Gjakovën.

Kategoritë


0 komente