Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Shtohet numri i bashkëpunëtorëve profesional në Gjykatat e Kosovës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shtohet numri i bashkëpunëtorëve profesional në Gjykatat e Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shtohet numri i bashkëpunëtorëve profesional në Gjykatat e Kosovës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 128 shikime
 • 128 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shtohet numri i bashkëpunëtorëve profesional në Gjykatat e Kosovës

Kategoritë0 komente