Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Shugurohet katedralja “Nëna Terezë”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shugurohet katedralja “Nëna Terezë”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shugurohet katedralja “Nëna Terezë”

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 41 shikime
 • 41 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në 20-vjetorin e ndarjes nga jeta dhe në njëvjetorin e shenjtërimit të Shenjtores Nëna Terezë, sot është bërë shugurimi i Katedrales “Nëna Terezë” në Prishtinë. Shugurimi është bërë në prani dhe nën udhëheqje të Kardinalit Ernest Simoni, i dërguar i posaçëm i Papa Françeskut.

Kategoritë


0 komente