Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Shumë punëtorë të ndërmarrjeve shoqërore ende s’e kanë marrë 20%
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shumë punëtorë të ndërmarrjeve shoqërore ende s’e kanë marrë 20%

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shumë punëtorë të ndërmarrjeve shoqërore ende s’e kanë marrë 20%

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 43 shikime
 • 43 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shumë punëtorë të ndërmarrjeve shoqërore ende s’e kanë marrë 20%

Kategoritë0 komente