Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Si i “arsyeton” Haradinaj 20 mijë dollarët e shpenzuar kot në New-York
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Si i “arsyeton” Haradinaj 20 mijë dollarët e shpenzuar kot në New-York

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Si i “arsyeton” Haradinaj 20 mijë dollarët e shpenzuar kot në New-York

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 695 shikime
 • 695 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon



  0 komente