Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
si te instalojme nje aplikacion android nga interneti
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
si te instalojme nje aplikacion android nga interneti

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

si te instalojme nje aplikacion android nga interneti

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 445 shikime
 • 445 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë video kemi paraqitur mënyrën e instalimit të aplikacioneve në celularët android, të cilat aplikacione nuk gjenden në Dyqanin zyrtar të Google – Play Store.

Lexo artikullin ne ueb: http://milingona.al/Blogu/si-t203-mbroni-pajisjen-tuaj-android-nga-malware

Regjistrohu në kanalin tonë në YouTube:

http://bit.ly/mlngsub

Na vizitoni në:

http://milingona.al
https://youtube.com/milingona
https://video.gjirafa.com/milingona
https://facebook.com/milingona.al
https://linkedin.com/company/milingona
https://instagram.com/milingona_al
https://twitter.com/milingona_al

Milingona iu ofron trajnime praktike nga sfera të ndryshme të Teknologjisë Informative.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente