Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Si u përhap fjala se të nesërmen mbahen demonstratat, rrëfen Novosella
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Si u përhap fjala se të nesërmen mbahen demonstratat, rrëfen Novosella

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Si u përhap fjala se të nesërmen mbahen demonstratat, rrëfen Novosella

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 680 shikime
 • 680 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente