Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Sigurimi i Rita Orës: Mos të mendon se jena gjin’ t’egër
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sigurimi i Rita Orës: Mos të mendon se jena gjin’ t’egër

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sigurimi i Rita Orës: Mos të mendon se jena gjin’ t’egër

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 6,243 shikime
 • 6,243 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sigurimi i Rita Orës: Mos të mendon se jena gjin’ t’egër

Kategoritë


0 komente