Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Sima arrin në Kosovë për të deleguar në turneun “Adem Jashari”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sima arrin në Kosovë për të deleguar në turneun “Adem Jashari”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sima arrin në Kosovë për të deleguar në turneun “Adem Jashari”

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 28 shikime
 • 28 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Turneu i 19-të ndërkombëtar i boksit “Adem Jashari” do të mbahet këtë fundjavë në Prishtinë. Në turneun më të madh të boksit në Kosovë, do të delegojë rumuni Viorel Sima, i cili sot ka arritur në Kosovë, raporton KosovaPress.

Kategoritë


0 komente