Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Skandali i Mishit: Asgjësohet 1.1 ton mish i prishur në Mitrovicë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Skandali i Mishit: Asgjësohet 1.1 ton mish i prishur në Mitrovicë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Skandali i Mishit: Asgjësohet 1.1 ton mish i prishur në Mitrovicë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 666 shikime
 • 666 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjatë muajit shkurt Inspektorati i komunës së Mitrovicës gjeti 1.1 ton mish të prishur në dy biznese të mëdha në këtë komunë.

Kategoritë


0 komente