Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
SKANDALI I VITIT – ZV/MINISTRAT DHE PAGAT
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
SKANDALI I VITIT – ZV/MINISTRAT DHE PAGAT

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:51
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

SKANDALI I VITIT – ZV/MINISTRAT DHE PAGAT

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 904 shikime
 • 904 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

SKANDALI I VITIT – ZV/MINISTRAT DHE PAGAT

Kategoritë


0 komente