Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Sonte koncerti i Korit të Filarmonisë së Kosovës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sonte koncerti i Korit të Filarmonisë së Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sonte koncerti i Korit të Filarmonisë së Kosovës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 25 shikime
 • 25 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Të gjithë dashamirësit e muzikës klasike do mund ta dëgjojnë atë, sonte në koncertin e Korit të Filarmonisë së Kosovës, i cili do fillojë në ora 20:30 në kishën katolike “Shën Ndou” në kryeqytet.

Kategoritë


0 komente