Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Spitali Amerikan ofron përkujdesje për të rinjtë e SOS Fshatrave
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Spitali Amerikan ofron përkujdesje për të rinjtë e SOS Fshatrave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Spitali Amerikan ofron përkujdesje për të rinjtë e SOS Fshatrave

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 47 shikime
 • 47 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Spitali Amerikan ka nënshkruar memorandum bashkëpunimi me SOS Fshatrat, i cili ka qëllim të ofroj përkujdesje ndaj të rinjve pa përkujdesje prindërore në SOS Fshat.

Kategoritë


0 komente