Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Stacionet mbesin pa orare të autobusëve, Ahmeti kishte premtuar se do të bëheshin që më 2013
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Stacionet mbesin pa orare të autobusëve, Ahmeti kishte premtuar se do të bëheshin që më 2013

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Stacionet mbesin pa orare të autobusëve, Ahmeti kishte premtuar se do të bëheshin që më 2013

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 41 shikime
 • 41 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Stacionet mbesin pa orare të autobusëve, Ahmeti kishte premtuar se do të bëheshin që më 2013

Kategoritë


0 komente