Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Stone Castle, mbi 70 % të produkteve i shtet jashtë vendit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Stone Castle, mbi 70 % të produkteve i shtet jashtë vendit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Stone Castle, mbi 70 % të produkteve i shtet jashtë vendit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në mesin e shumë produkteve të rrushit që po promovohen në HardhFest, kompania Stone Castle, njëherësh sponzor i këtij festivali, ka sjellë tri produkte të reja ekskluzivisht në Panairin e Rrushit, Verës dhe Rakisë.

Kategoritë


0 komente