Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Strand Stjaastad: Për rritje të ekonomisë flasim pas përmirësimit të sundimit të ligjit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Strand Stjaastad: Për rritje të ekonomisë flasim pas përmirësimit të sundimit të ligjit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Strand Stjaastad: Për rritje të ekonomisë flasim pas përmirësimit të sundimit të ligjit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 32 shikime
 • 32 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ambasadori i Norvegjisë në Kosovë, Per Strand Stjaastad, në pjesën e dytë të intervistës së dhënë për KosovaPres, ka folur për tregun e Kosovës si dhe klimën për ngritje të ekonomisë në Kosovë.

Kategoritë


0 komente