Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Streetball Kosova 2018 do të mbahet në shtatë qytete
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Streetball Kosova 2018 do të mbahet në shtatë qytete

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Streetball Kosova 2018 do të mbahet në shtatë qytete

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 21 shikime
 • 21 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nesër fillon edicioni i tretë i StreetBall Kosova 2018 i cili do të mbahet në shtatë qytetet kryesore të Kosovës si dhe superfinalja e madhe.

Kategoritë


0 komente