Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Studentët paralajmërojnë protesta nëse bursa nuk bëhet 900 euro
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Studentët paralajmërojnë protesta nëse bursa nuk bëhet 900 euro

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Studentët paralajmërojnë protesta nëse bursa nuk bëhet 900 euro

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 32 shikime
 • 32 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vendimi i Këshillit Drejtues të UP-së për uljen e vlerës së bursës studentore nga 900 në 500 euro, ka bërë që Organizata Studentore “Reforma”, të organizojë një aktivitet simbolik për të shprehur kundërshtimin e tyre ndaj këtij vendimi.

Kategoritë


0 komente