Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Player.Error.Message

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Stupcat Egjeli 2017 - Episodi 2

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Stupcat Egjeli 2017 - Episodi 2

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 376,377 shikime
 • 376,377 shikime
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në rolet kryesore: Vedat Bajrami, Osman Azemi, Mensur Safqiu Regjia: Valter Lucaj Skenari: Jeton K Producentë: Stupcat Group

Kategoritë18 komente