Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Player.Error.Message

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Stupcat Egjeli 2018 - Episodi 50

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Stupcat Egjeli 2018 - Episodi 50

 • E publikuar Para 6 muajve
 • 234,121 shikime
 • 234,121 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një bashkëprodhim i Stupcat Group & GjirafaVideo Në rolet kryesore: Vedat Bajrami, Osman Azemi, Mensur Safqiu Mysafirë specialë: Lum Berisha (Lumi B) & Arbër Gjikolli (Big Bang) Në rolet e tjera: Muhamed Arifi, Molikë Maxhuni, Xhejlane Tërbunja, Rina Krasniqi, Gani Rrahmani, Lulzim Bucolli. Regjia: Valter Lucaj Skenari: Milot Hoxha

Kategoritë15 komente