Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Klan Kosova vs TV21 - Super Sfida, Sez II, Episodi 11
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Klan Kosova vs TV21 - Super Sfida, Sez II, Episodi 11

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:10:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Klan Kosova vs TV21 - Super Sfida, Sez II, Episodi 11

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 148 shikime
 • 148 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

11.Klan Kosova VS TV21

Kategoritë


0 komente