Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Super Sfida Junior - Shkupi VS Prishtina Sez 001 Emisioni
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Super Sfida Junior - Shkupi VS Prishtina Sez 001 Emisioni

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:18:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Super Sfida Junior - Shkupi VS Prishtina Sez 001 Emisioni

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 308 shikime
 • 308 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Super Sfida Junior - Shkupi VS Prishtina Sez 001 Emisioni

Kategoritë


0 komente