Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
“Syri i popullit”, dështon seanca fillestare për 10 të akuzuarit për terrorizëm
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Syri i popullit”, dështon seanca fillestare për 10 të akuzuarit për terrorizëm

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Syri i popullit”, dështon seanca fillestare për 10 të akuzuarit për terrorizëm

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 178 shikime
 • 178 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Syri i popullit”, dështon seanca fillestare për 10 të akuzuarit për terrorizëm

Kategoritë


0 komente