Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

KFOR-i vendos kufirin Kosovë-Serbi në Karaçevë, banorët e kundërshtojnë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
KFOR-i vendos kufirin Kosovë-Serbi në Karaçevë, banorët e kundërshtojnë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

KFOR-i vendos kufirin Kosovë-Serbi në Karaçevë, banorët e kundërshtojnë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,560 shikime
 • 1,560 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

KFOR-i vendos kufirin Kosovë-Serbi në Karaçevë, banorët e kundërshtojnë

Kategoritë


0 komente