Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Tahiri: 2018-ta vit i fuqizimit të sundimit të ligjit dhe luftimit të korrupsionit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tahiri: 2018-ta vit i fuqizimit të sundimit të ligjit dhe luftimit të korrupsionit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tahiri: 2018-ta vit i fuqizimit të sundimit të ligjit dhe luftimit të korrupsionit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, shprehet i bindur se qytetarët do t’i shohin ndryshimet në sistemin e drejtësisë. Ai thotë se sistemi i drejtësisë ka arritur mjaftueshëm në dekadën e parë të shtetit të Kosovës, ndonëse ende ka vend për fuqizimin e saj.

Kategoritë


0 komente