Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Tahiri: Kam filluar plotësim-ndryshimin e Ligjit për Konfiskimin e Pasurisë së Paligjshme
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tahiri: Kam filluar plotësim-ndryshimin e Ligjit për Konfiskimin e Pasurisë së Paligjshme

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tahiri: Kam filluar plotësim-ndryshimin e Ligjit për Konfiskimin e Pasurisë së Paligjshme

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 33 shikime
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Drejtësisë Abelard Tahiri me të marrë detyrën e ministrit ka iniciuar plotësim ndryshimin e legjislacionit që ndërlidhet me fushën e konfiskimit të pasurisë së paligjshme dhe se këto ndryshime do t’ia drejtojë kabinetit qeveritar.

Kategoritë


0 komente