Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Tahiri: Sistemi i drejtësisë po shtrihet edhe në veri
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tahiri: Sistemi i drejtësisë po shtrihet edhe në veri

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tahiri: Sistemi i drejtësisë po shtrihet edhe në veri

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 33 shikime
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Derisa ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri pohon se marrëveshja e Brukselit mbi drejtësinë të arritur në vitin 2015 mes Kosovës dhe Serbisë ka paraparë funksionimin e gjykatave në veri sipas ligjeve të Kosovës, kryetarja e Komisionit për Legjislacion, Albulena Haxhiu thotë se marrëveshja është kundër kushtetuese.

Kategoritë


0 komente