Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Tahiri: Vitin e ardhshëm Kosova bëhet me ligj të ri për informatorët
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tahiri: Vitin e ardhshëm Kosova bëhet me ligj të ri për informatorët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tahiri: Vitin e ardhshëm Kosova bëhet me ligj të ri për informatorët

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 22 shikime
 • 22 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Duke u mbrojtur sinjalizuesit mbrohet interesi publik, ndërsa vitin që vjen Kosova do të ketë ligj të ri për informatorët.

Kategoritë


0 komente