Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Të hënën dalin informatat për cilësinë e naftës së autoboteve të inspektuara
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Të hënën dalin informatat për cilësinë e naftës së autoboteve të inspektuara

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Të hënën dalin informatat për cilësinë e naftës së autoboteve të inspektuara

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 41 shikime
 • 41 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Për herë të parë në Kosovë ka filluar inspektimi i autoboteve të naftës në të gjitha pikat doganore, me qëllim të kontrollit të cilësisë së naftës, ndërkohë që është bërë e ditur se të hënën do të jepen të gjitha informatat lidhur me cilësinë e naftës së autoboteve të inspektuar gjatë ditës së sotme.

Kategoritë


0 komente