Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Të martën pritet të marrë fund burokracia në pikën doganore Vërmicë – Morinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Të martën pritet të marrë fund burokracia në pikën doganore Vërmicë – Morinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Të martën pritet të marrë fund burokracia në pikën doganore Vërmicë – Morinë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 397 shikime
 • 397 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Të martën pritet të marrë fund burokracia në pikën doganore Vërmicë – Morinë

Kategoritë


0 komente