Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Sulmohet për dy net radhazi tenda e panairit të grave në biznes, pjesëmarrëset po ndihen të pasigurta
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sulmohet për dy net radhazi tenda e panairit të grave në biznes, pjesëmarrëset po ndihen të pasigurta

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sulmohet për dy net radhazi tenda e panairit të grave në biznes, pjesëmarrëset po ndihen të pasigurta

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 112 shikime
 • 112 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sulmohet për dy net radhazi tenda e panairit të grave në biznes, pjesëmarrëset po ndihen të pasigurta

Kategoritë


0 komente