Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Tenderi i dyshimtë i Zyrës së Kryeministrit - Si përfitoi biznesmeni i AAK-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tenderi i dyshimtë i Zyrës së Kryeministrit - Si përfitoi biznesmeni i AAK-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tenderi i dyshimtë i Zyrës së Kryeministrit - Si përfitoi biznesmeni i AAK-së

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 288 shikime
 • 288 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Biznesmeni i afërt me AAK-në përfiton tender nga Zyra e Kryeministrit Lexo: https://goo.gl/spptbP

Kategoritë


0 komente