Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Thaçi i jep hov ndryshimit të kufijve, e cilëson “korrigjim”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Thaçi i jep hov ndryshimit të kufijve, e cilëson “korrigjim”

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Thaçi i jep hov ndryshimit të kufijve, e cilëson “korrigjim”

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 221 shikime
 • 221 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Thaçi i jep hov ndryshimit të kufijve, e cilëson “korrigjim”

Kategoritë1 koment