Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Thaçi: Ndryshimet kushtetuese të domosdoshme, qytetarët presin themelimin e FAK-ut
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Thaçi: Ndryshimet kushtetuese të domosdoshme, qytetarët presin themelimin e FAK-ut

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Thaçi: Ndryshimet kushtetuese të domosdoshme, qytetarët presin themelimin e FAK-ut

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 46 shikime
 • 46 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë dekadë të funksionimit kanë qenë dhe do të jenë të domosdoshme ndryshimet e vazhdueshme kushtetuese, si një nevojë për forcimin e institucioneve dhe shtetësisë sonë, ka deklaruar sot presidenti i vendit, Hashim Thaçi.

Kategoritë


0 komente