Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Totaj: Prizreni do shndërrohet në qendër turistike rajonale
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Totaj: Prizreni do shndërrohet në qendër turistike rajonale

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Totaj: Prizreni do shndërrohet në qendër turistike rajonale

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 24 shikime
 • 24 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati i PDK-së për kryetar të Prizrenit, Shaqir Totaj është deklaruar se gjatë mandatit të tij qeverisës fokus kryesor ka zhvillimin ekonomik dhe rivitalizimin e qendrës historike të Prizrenit.

Kategoritë


0 komente