Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Trandafilova: Nuk ka aktakuza, do të gjykohen personat për krime, jo organizatat
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Trandafilova: Nuk ka aktakuza, do të gjykohen personat për krime, jo organizatat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Trandafilova: Nuk ka aktakuza, do të gjykohen personat për krime, jo organizatat

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetarja e Dhomave të Specializuara të Kosovës, gjykatësja Ekaterina Trendafilova, gjatë vizitës së saj në Kosovë, në takim me përfaqësues të shoqërisë civile, tha sot se ende nuk ka ndonjë aktakuzë dhe se cak i gjykatës nuk janë organizatat, por individë të cilët kanë kryer krime gjatë dhe pas luftës.

Kategoritë


0 komente