Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Tre deputetë shkojnë në SHBA, por jo edhe Haradinaj – Veseli në mëdyshje
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tre deputetë shkojnë në SHBA, por jo edhe Haradinaj – Veseli në mëdyshje

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tre deputetë shkojnë në SHBA, por jo edhe Haradinaj – Veseli në mëdyshje

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 766 shikime
 • 766 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Tre deputetë shkojnë në SHBA, por jo edhe Haradinaj – Veseli në mëdyshje

Kategoritë


0 komente