Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Rënia e tavanit gjatë mësimit në një shkollë në Gjilan tmerron nxënësit, punëkryerësi në arrest
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rënia e tavanit gjatë mësimit në një shkollë në Gjilan tmerron nxënësit, punëkryerësi në arrest

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rënia e tavanit gjatë mësimit në një shkollë në Gjilan tmerron nxënësit, punëkryerësi në arrest

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 1,403 shikime
 • 1,403 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Rënia e tavanit gjatë mësimit në një shkollë në Gjilan tmerron nxënësit, punëkryerësi në arrest

Kategoritë


0 komente