Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ultimatum deri më 11 janar për Qeverinë që të rrisë pagën minimale në 250 euro për muaj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ultimatum deri më 11 janar për Qeverinë që të rrisë pagën minimale në 250 euro për muaj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ultimatum deri më 11 janar për Qeverinë që të rrisë pagën minimale në 250 euro për muaj

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 110 shikime
 • 110 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ultimatum deri më 11 janar për Qeverinë që të rrisë pagën minimale në 250 euro për muaj

Kategoritë


0 komente