Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Urojani Vitin e Ri aktorit tuaj të preferuar!
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Urojani Vitin e Ri aktorit tuaj të preferuar!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Urojani Vitin e Ri aktorit tuaj të preferuar!

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 7,775 shikime
 • 7,775 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shkruani poshtë në komentet e kësaj video urimin tuaj për aktorin e preferuar në gjirafaVideo dhe ne do i shkruajmë të gjitha urimet tuaja në një kartolinë  e do ja u dorëzojmë secilit aktor!

VINI RE: Keni kohë deri me 25 Dhjetor për të shkruar urimin tuaj në koment!

Mandej, një suprizë e bukur ju pret! 

Kategoritë


215 komente