Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

LDK-ja thotë se presidenti s’ka mandat për të udhëhequr negociatat
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
LDK-ja thotë se presidenti s’ka mandat për të udhëhequr negociatat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

LDK-ja thotë se presidenti s’ka mandat për të udhëhequr negociatat

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 62 shikime
 • 62 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

LDK-ja thotë se presidenti s’ka mandat për të udhëhequr negociatat

Kategoritë0 komente