Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vazhdon fushata zgjedhore në stacionin e autobusëve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vazhdon fushata zgjedhore në stacionin e autobusëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vazhdon fushata zgjedhore në stacionin e autobusëve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 29 shikime
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kanë kaluar një javë që nga heshtja dhe mbajtja e zgjedhjeve lokale në Kosovë, por në stacionin e autobusëve në Prishtinë ende po vazhdon publikimi i sporteve publicitare ku shihen kandidatë për asamble nga subjekte të ndryshme politike.

Kategoritë


0 komente